?>

Filmy szkoleniowe

Filmy szkoleniowe DVD:

Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją ofertą szkoleń DVD, dotyczących zagadnień z zakresu materialnego prawa podatkowego, w których poruszam najbardziej problematyczne kwestie na gruncie podatków PIT,CIT,VAT oraz kontroli podatkowej i skarbowej. Mam nadzieję, iż analiza aktualnego stanu prawnego, rozwiązania kontrowersyjnych stanów faktycznych oraz wyważone interpretacje obowiązujących linii orzeczniczych, pozwolą Państwu w bezpieczny sposób kształtować relacje gospodarcze oraz osiągnąć oczekiwane skutki podatkowe.

DVD: Postępowanie podatnika w trakcie kontroli podatkowej i skarbowej Podatkowa księga przychodów i rozchodówwięcej »
DVD:Metody rozliczania kosztów podatkowych Metody rozliczania kosztów podatkowychwięcej »
DVD: Zakup usług niematerialnych Zakup usług niematerialnychwięcej »
DVD: Jak przygotować się do kontroli podatkowej i skarbowej? Jak przygotować się do kontroli podatkowej i skarbowej?więcej »
DVD: Postępowanie podatnika w trakcie kontroli podatkowej i skarbowej Postępowanie podatnika w trakcie kontroli podatkowej i skarbowejwięcej »
DVD: Podatnik po zakończeniu kontroli podatkowej i skarbowej Podatnik po zakończeniu kontroli podatkowej i skarbowejwięcej »
DVD: Postępowanie podatnika w trakcie kontroli podatkowej i skarbowej Sposoby zaskarżania rozstrzygnięć organów podatkowych i organów kontroli skarbowejwięcej »